SANAKO Study Science Lab

Niedrogie narzędzie do cyfrowej nauki

Opis produktu

SANAKO Study Science Lab dostarcza nauczycielom i uczniom prawdziwe doświadczenia w bezpiecznym środowisku. Rozwiązanie obejmuje symulowanie interaktywnych treści multimedialnych w celu doświadczeń naukowych. Dodatkowe niezbędne narzędzia do zarządzania klasą pomagają nauczycielom wspierać uczniów prowadzących ćwiczenia.

SANAKO Study Science Lab jest wygodnym narzędziem do cyfrowego nauczania. Umożliwia nauczycielom łatwe przerobienia zwykłej pracowni komputerowej w interaktywne laboratorium naukowe dla uczniów poprzez proste pobieranie i uruchomianie odpowiednich cyfrowych elementów. Science Lab zapewnia praktyczne podejście do nauczania przedmiotów ścisłych w tym najbardziej biologii, chemii, matematyki i fizyki.

Najnowsza wersja Study Science Lab v5.00 jest kompatybilna z Windows 7.

Cechy i zalety

Prawdziwe symulacje w bezpiecznym środowisku. Study Science Lab jest efektywnym zasobem, który pozwala nauczycielowi łączyć cyfrowa symulację* z rzeczywistym doświadczeniem tego samego eksperymentu w klasie. Dzięki temu uczniowie wzmacniają wiedze teoretyczną, angażując się w eksperymenty dokładnie symulowane w bezpiecznym środowisku. Cyfrowe wdrożenie gwarantuje, że czas nauczania jest wydłużony a wielokrotna instalacja i obsługa fizycznej aparatury nie jest już potrzebna.

Głosowanie zwiększa zaangażowanie uczniów. Funkcja głosowania we wszystkich produktach Study zapewnia więcej możliwości interakcji i współpracy uczniów zachęcając tym do większego zaangażowania. Uczniowie mogą dostarczyć opinie na żywo podczas lekcji wpływając tym na tempo nauczania.

Regulowane miniatury uczniów w osobnych oknach. Nauczyciele mogą pracować w osobnych oknach, co ułatwia skuteczne monitorowanie aktywności uczniów w środowisku Study. Korzystanie z systemu podwójnego wyświetlacza ułatwia monitorowanie, prowadzenia i wspieranie uczniów podczas pracy z innymi aplikacjami na oddzielnym wyświetlaczu. Powiększanie umożliwia nauczycielom dostosowanie wielkości miniatur uczniów w celu bardziej ukierunkowanego monitorowania działalności klasy.

Środki do wspierania uczących się. To bardzo motywujące i interaktywne oprogramowanie angażuje uczniów, a nauczycielom zapewnia podstawowe narzędzia do zarządzania klasą, które pomagają rozróżnić i dostosowywać kształcenie uczniów do ich zaangażowania w eksperyment.

– Mniej kosztowne niż tradycyjne laboratoria naukowe
– Łatwe pokazanie symulacji dla grup różnej wielkości
– Mniej czasochlonne podczas tworzenia praktycznych eksperymentów
– Więcej indywidualnych praktyk dla każdego ucznia
– Możliwe zademonstrowanie prawdziwego eksperymentu i odtworzenie go w wersji cyfrowej
– Bezpieczne nakierowywanie podczas eksperymentu
– Nie potrzeba drogiego sprzętu i materiałów laboratoryjnych
– Możliwość zróżnicowania eksperymentów
– Wsparcie dla uczniów dzięki narzędziom do monitoringu
– Dodatkowe oszczędności z powodu ponownego użycia cyfrowych treści

*SANAKO Study Science Lab jest świadczone przez SIVECO Romania. Produkt jest obecnie dostępny w wersji angielskiej.

Zalecamy zastosowanie SANAKO Software Maintenance z naszymi produktami.
Broszura SANAKO Study Science Lab v5.00.pdf (ENG)