SANAKO Lab 100

Przystępna cena i wysoka wydajność w laboratorium językowym

Opis produktu

SANAKO Lab 100 składa się z unikalnych systemów prowadzonych przez nauczycieli językowych. Seria oferuje narzędzia, które zapewnia uczniom motywacje i podekscytowanie, dzięki którym nabywają umiejętności językowe niezbędne do rozwoju osobistego i zawodowego.

SANAKO Lab 100 STS i SANAKO Lab 100 Mobile są to w pełni cyfrowe rozwiązania nauczania języków obcych dzięki trwałym i łatwym w obsłudze panelom użytkowników. To przystępne cenowo rozwiązania pozwalające nauczycielom na digitalizację treści analogowych w celu wygodnego przechowywania, wyszukiwania i dystrybucji. Uczniowie są wyposażeni w urządzenia cyfrowe – nagrywarki, które są łatwe w obsłudze i które pozwalają im uczestniczyć w wielu działaniach z zakresie kształcenia, zarówno pojedynczo jak i w grupach.

Nowe funkcje: SANAKO Lab 100 v 8.0

Nowa wersja naszego nie-komputerowego laboratorium językowego zaawansowanych funkcji powstała, aby pomóc nauczycielom zaoszczędzić czas i dostosować ich metody nauczania. Opcja „My Menu” pozwala różnym nauczycielom używać tego samego systemu w celu dostosowania nazewnictwa i obsługi swoich list aktywności, jak również związanych z nimi ustawień nagrywania.

Lab 100 v 8.0 zapewnia nauczycielom – panel sterowania ze zintegrowanym odtwarzaczem CD, który umożliwia większą kontrole nad nowoczesnymi źródłami programu. Dzięki zaktualizowanemu algorytmowi gromadzenia danych system pozwala nauczycielowi na nieprzerwane kontynuowanie pracy.

Zwiększona wydajność

Nowa ulepszona wersja Lab 100 pozwalają nauczycielom zaoszczędzić czas przy przygotowaniu klasy według własnych preferencji nauczania. Możliwość personalizacji działań zapewnia również znaczne korzyści przy użyciu tej samej klasy językowej Lab 100, co pozwala łatwo i wygodnie pobrać ich nazwy i najczęściej używane ustawienia dotyczące działalności do szybkiego wdrożenia w klasie.

Najważniejsze cechy i zalety

SANAKO Lab 100 jest wszechstronnym centrum nauki języków obcych, który wymaga tylko jednego komputera nauczyciela. Uczniowie wyposażeni są w trwałe, tanie i proste w obsłudze panele audio o wysokiej jakości dźwięku cyfrowego, które są idealnym miejscem do nauki języka. Uczniowie łatwo przyzwyczajają się do tego nowoczesnego środowiska, ponieważ mogą oni pracować z najlepszymi narzędziami.

SANAKO Lab 100 oferuje nauczycielom bezbłędne podejście do prowadzenia nowoczesnych i ciekawych zajęć w klasie językowej. Stworzone przez światowego lidera laboratoriów językowych wysokiej jakości – SANAKO Lab 100 jest używany przez ponad 400 instytucji edukacyjnych na całym świecie.

Zalecamy zastosowanie SANAKO Software Maintenance z naszymi produktami.
Broszura SANAKO Lab 100.pdf (ENG)

Zestawienie danych SANAKO Lab 100.pdf (ENG)