SANAKO Headset SLH-07

Doskonała jakość dźwięku w celu uzyskania optymalnej wydajności

 

Opis produktu

SANAKO Headset SLH-07 uzupełniają jakość dźwięku wszystkich produktów Sanako. Nowe profesjonalne SANAKO Headset SLH-07 oferują doskonałą jakość dźwięku w celu uzyskania optymalnej wydajności. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalna skuteczność w komunikacji. Maja doskonałą jakość dźwięku, eliminują hałasy z zewnątrz i pozwalają uczniom na dostrzeżenie różnic w artykulacji, tonie i intonacja, zwiększając tym samym swoja przydatność w wielu działaniach, takich jak język praktyczny.

Cechy i zalety

Najlepsza możliwa jakość dźwięku. Wysoka jakość dźwięku tego profesjonalnej klasy zestawu słuchawkowego zapewnia najlepsza transmisje audio i posiada regulowany wysięgnik mikrofonu pozwalający na dokładne umieszczony mikrofonu.

Idealny komfort. The SANAKO Headset maja miękkie wymienne nauszniki oraz wyścielany i regulowany pałąk, aby zapewnić komfort nawet podczas dłuższego czasu noszenia. Lekki regulowany pałąk idealne dopasowuje się do każdego.

Trwałość i łatwość wymiany. Dodatkowo, trwała solidna konstrukcja sprawia, ze zestaw słuchawkowy stereo jest niezawodny w każdych warunkach i gwarantuje długą żywotność. Wymienny kabel na słuchawki pozwala na łatwe przechowywanie i wymianę na miejscu!

Aplikacje profesjonalnego gatunku

  • Systemów nauki języka
  • Multimedialnych systemów kształcenia
  • Szkolenia komputerowe
  • Edycji audio i video
  • Transmitowanie radio i telewizji
  • Systemy zabezpieczeń

Zestawienie danych SANAKO Headset SLH-07.pdf (ENG)